Członkostwo oznacza wolny od prowizji dostęp do tłumaczy i firm tłumaczeniowychUnikalny model członkostwa w ProZ.com oznacza, że kiedy outsourcerzy i dostawcy usług łączą się poprzez ProZ.com, żadna ze stron nie jest obciążana żadnymi prowizjami czy opłatami. Spotkaj się z klientem lub dostawcą, a relacja jest twoja, nieobciążona, na zawsze. Co to oznacza?

Oznacza to, że specjaliści językowi, którzy spotykają się z klientami na ProZ.com nie muszą nic płacić serwisowi. Nie ma żadnych opłat za to połączenie.

Outsourcerzy zachęca się do zamieszczania ofert pracy lub kontaktowania się z freelancerami poprzez profile na stronie. Po nawiązaniu pozytywnego kontaktu, relacja może trwać tak długo, jak sobie tego życzysz. W przeciwieństwie do innych stron, kiedy klient spotyka się z tobą poprzez katalog ProZ.com, ten klient jest twój, bezpośrednio. Ustalasz swoje ceny, rozliczasz klientów bezpośrednio, a następnym razem, gdy będą potrzebować Twoich usług, mogą iść bezpośrednio do Ciebie, bez odwiedzania ProZ.com.


Ta strona ma wpływ na społeczność językową od ponad 20 lat. W tym czasie, miliony dolarów (lub jakakolwiek inna waluta, na którą się zgodzisz) zostały wypłacone profesjonalistom językowym. Przy zerowej prowizji, oznacza to, że więcej z tych wynagrodzeń trafiło do usługodawców.

Niektóre strony mogą pobierać 5-20% Twoich zarobków. Nie ProZ.com.

Prawdziwym celem jest połączenie usługodawców i outsourcerów w długoterminową relację.

Potrzebujesz pomocy w nawiązaniu kontaktu z tym sposobem myślenia? Zapraszamy Cię do dołączenia do podobnie myślących profesjonalistów poprzez rozmowy na forach ProZ.com, na grupie facebookowej Translation Mastermind darmowej dla profesjonalnych członków z pakietem plus lub w darmowej grupie Facebookowej Tłumaczy (ProZ.com).

Bez prowizji, w jaki sposób ProZ.com pozostaje wiodącą na świecie społecznością tłumaczy freelancerów?

Członkowie płacą za korzyści wynikające z członkostwa, które dają korzyści członkom profesjonalnym w zakresie ofertowania zleceń i znajdowania ich w katalogu. Członkostwo biznesowe pomaga outsourcerom w ich relacjach z dostawcami usług oraz w znalezieniu się wśród klientów końcowych i innych firm językowych, które chcą otrzymać więcej zleceń.

Dlaczego ProZ.com działa w ten sposób? Ponieważ strona została stworzona przez freelancerów, dla freelancerów.

Myślisz, że chcesz być tłumaczem lub tłumaczką? O tym również napisaliśmy wpis na blogu.

Autor

Zespół tlumaczymyangielski.pl